Upozornění na uvolněný terním mých služeb

Buďte první, kdo se dozví o uvolněných termínech

Jako vaše masérka se snažím být co nejvíce k dispozici a nabídnout vám úlevu od bolesti, kdykoliv to potřebujete. Dost často mám v rezervačním termínu obsazená místa na několik dnů nebo týdnů dopředu. Občas se ale stane, že na poslední chvíli se někdo odhlásí a schůzku zruší. Chcete-li využít tento uvolněný termín, doporučuji vám pravidelně sledovat můj online rezervační systém. Pro rychlejší informaci mi můžete zaslat zprávu do “Formuláře pro upozornění na uvolněné termíny”. Jakmile se do týdne uvolní místo, ihned vám pošlu zprávu a vy tak budete mít příležitost objednat se bez zbytečného čekání. Pokud se žádné místo během jednoho týdne neuvolní, už vás nebudu kontaktovat.
.

Prosím o vaši spolupráci

Abych mohla zajistit hladký chod mého masážního salonu a respektovat čas všech mých klientů, žádám vás, abyste se i vy odhlásili co nejdříve v případě, že se nemůžete svého termínu zúčastnit. Vaše včasné odhlášení umožní ostatním klientům využít uvolněné místo. Tímto způsobem přispějete k lepší dostupnosti mého času pro všechny.
.

Děkuji vám

Velice si vážím vaší spolupráce a děkuji vám za pochopení. Vaše pohodlí, spokojenost a zdraví jsou pro mě na prvním místě. Těším se na vaši příští návštěvu a zároveň se snažím zajistit, aby každá vaše návštěva byla co nejpříjemnější a nejefektivnější. Děkuji vám za důvěru v mé služby a těším se na další setkání, kde vám pomohu zmírnit vaše bolesti.

Formulář pro upozornění na uvolněný termín během jednoho týdne

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš email*

  Telefon nebo mobil*

  Předmět

  Vhodný ternín*: mám čas od - do

  kdy by se vám hodil volný termín. Pokud se mi termín uvolní, dám Vám zprávu

  Vaše zpráva

  Jana-Masaze.cz